(0)

Kadra. Nie stoimy w miejscu.

Dobra ekipa to podstawa. A najlepsze instruktorki to pełen sukces. Nie stoimy w miejscu. 

Podnosimy swoje kwalifikacje i z roku na rok przywozimy coraz więcej medali z zagranicznych mistrzostw. Możemy pochwalić się osiągnięciami na zawodach w Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Litwie, Cyprze czy Ukrainie. 

Warto wspomnieć że Kasia od ponad dwóch lat nie tylko bierze udział w Mistrzostwach ale także sędziuje w nich! 

W roku 2020 mieliśmy też przyjemność zostać współorganizatorami pierwszych Polskich Mistrzostw z federacją wschodnią Viva Nail Cup.  

Ponadto właścicielka Sn Studio pisze regularnie artykuły do czasopisma  Paznokcie a także bierze udział w rożnego rodzaju prelekcjach i wykładach na  ogólnopolskich imprezach branżowych . Naszą mocną stroną od 3 lat jest prowadzenie przez Kasie szkoleń biznesowo- marketingowych dedykowanych dla salonów kosmetycznych już działających jak również dla tych które mają powstać. Z cyklem tych wykładów Kasia odwiedziła nie tylko już szeroką Polskę ale także Wielką Brytanie i Niemcy. Na naszym koncie mamy setki doskonale prosperujących salonów które wdrożyły nasze wskazówki! 


Dla nas to powód do dumy, a dla Ciebie gwarancja, że szkolisz się u najlepszych.

Wydarzenia. Jesteśmy w centrum.

Uwielbiamy, gdy dużo się dzieje.

Oprócz szkoleń i warsztatów organizujemy ekskluzywne pokazy, eventy i największe imprezy branżowe w Wielkopolsce.

 

Zapraszamy zagranicznych instruktorów. Katarzyna Kaczmarek jest sędziom na Mistrzostwach Międzynarodowych. Sn Studio jest też Współorganizatorem Mistrzostw Viva Nail Cup Poland.

 

Mieliśmy przyjemność przygotowywać backstage na  pokazach mody u czołowych polskich projektantów takich jak Robert Kupisz czy duet Paprocki & Brzozowski. Nagrywamy Vlogi Indigo Nails a taże Sn Studio na kanale You Tube!

Od 3 lat założycielka prowadzi szkolenia biznesowo- menagerskie dla właścicieli salonów w Polsce oraz za granicą. 

Atmosfera. Dajemy się lubić.

Jeśli do wysokich kwalifikacji dodać przyjazną atmosferę, to mamy już wszystko. Nasze kursantki doceniają to, że czują się u nas swobodnie. Poczucie humoru czy anielska cierpliwość to najczęściej przewijające się określenia naszych instruktorek. Cieszymy się, że regularnie zaglądają do nas influencerki z mediów społecznościowych takie jak @pastelcaat czy @patricialehmann. 

Też do nas przyjdź i zostań #indigogirl!

 • Nie policzę już, które to szkolenie odbyłam w SN Studio. Na pierwsze trafiłam dwa lata temu, krótko po otwarciu mojego nowego salonu. Wtedy myślałam, że o paznokciach wiem już wszystko - błąd! - nie wiedziałam wtedy prawie nic. Pani Kasia - bo to u niej stawiałam pierwsze kroki- stopniowo uczyła mnie wszystkiego jak się należy. Nie było łatwo pozbyć się starych nawyków, bo paznokcie robiłam już ładnych parę lat. Z cierpliwością jak do małego dziecka uczyła nowych „trików”, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, żaden błąd nie umknął jej uwagi. Pozostali Instruktorzy to również prawdziwa skarbnica wiedzy, dbają przy tym o przyjemną atmosferę, przyprószoną dobrym humorem.Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w Sn Studio, bo wiem, że sukces mojego salonu zawdzięczam właśnie szkoleniom w tym miejscu. Dziś mój kalendarz pęka w szwach, telefon wciąż dzwoni, klientki wychodzą z uśmiechem na twarzy, a ja mam poczucie, że to co robię - robię dobrze. Niedawno spełniło się moje marzenie i mój salon został Indigo Spotem. Wiem, że to dopiero początek i wciąż się trzeba szkolić - u najlepszych! Dlatego do zobaczenia w Sn Studio!
  Anita Julia O.
 • Moja przygoda z SN Studio zaczęła się dokładnie 10.02.2017 roku i powiem szczerze, że od tamtej pory jestem głęboko uzależniona od tego miejsca. Dziewczyny, które tworzą zwartą grupę instruktorek są przezdolnymi, ambitnymi, a przede wszystkim przesympatycznymi osóbkami. Za każdym razem, gdy tam podążam czuję się jak dziecko z podstawówki, które jedzie na wycieczkę i nie może się doczekać przebierając nóżkami w miejscu. Mam rozpiskę na kolejne szkolenia, bo nie zamierzam przestać się szkolić, tym bardziej, że to miejsce to prawdziwa skarbnica wiedzy, która jest warta każdych pieniędzy i nie żałuję ani jednej sekundy, którą tam spędziłam!!!Robicie dziewczyny świetną robotę, więc oby wam zdrowie dopisywało, a będę was nawiedzać do końca swoich dni!
  Paulina S.
 • Długo zastanawiałam się nad firmą, w której odbędę szkolenie podstawowe z metody żelowej. Mój wybór padł na firmę SN Studio Indigo i był to strzał w dziesiątkę. Wspaniale przygotowana sala szkoleniowa, profesjonalny sprzęt, dowcipna, a zarazem niezwykle merytorycznie prowadząca Monika. W profesjonalny sposób przekazała wiedzę na temat pielęgnacji paznokci, higieny pracy i stylizacji metodą żelową. Wspaniała atmosfera panująca podczas szkolenia spowodowała to, że wiedza sama wyskakiwała do głowy. Mam zamiar kontynuować szkolenia SN Indigo i wszystkim gorąco polecam nie tylko korzystanie z kursów w tej firmie, ale również zakup wspaniałych produktów do stylizacji paznokci. Moim zdaniem są to jedne z najlepszych obecnie dostępnych na rynku. Pozdrawiam Jagoda i do zobaczenia na następnych kursach Poznań!
  Jagoda
 • Aaaahhhh SN Studio, miejsce na wysokim poziomie, jeśli chodzi o szkolenia w całej Wielkopolsce. Super atmosfera, nigdy nie czułam się zestresowana, zawsze wynoszę 150% wiedzy. To tu zaczęła się moja przygoda z marką Indigo. Nie chciałam robić tylko zwykłych paznokci, chciałam robić to na najwyższym poziomie, więc szukałam, szukałam i znalazłam - centrum szkoleniowe, w którym miałam wszystko, całą niezbędna wiedzę w jednym miejscu. Po pierwszym szkoleniu z Moniką dostałam ogromny zastrzyk wiedzy i przede wszystkim zostałam zarażona miłością do Indigo. Nie liczę już szkoleń, bo wiem że żadne z nich nie jest jeszcze ostatnim, które odbyłam w Sn Studio. Kasia, kobieta mistrz, ogromna wiedza w różnych dziedzinach, oprócz szkoleń z zakresu paznokci, na których miałam przyjemność być, szkolenie Posh Lashes - najlepsze! Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie robić rzęsy! Mam to dzięki Kasi. W Waszym centrum szkoleniowym doceniam również szkolenia i warsztaty z udziałem instruktorów z całej Polski. Nie zawsze jestem w stanie dojechać na Śląsk czy do stolicy - oni przyjeżdzają do Poznania! Super! Wiem, że uczę się po okiem mistrzów. Dzięki! PS. Dzięki za zainspirowanie mnie Waszymi szkoleniami, wiedzą i profesjonalizmem - od roku dzięki temu jestem salonem firmowych Indigo. Do zobaczyska wkrótce.
  Royal Beauty Gniezno
 • Po 12 latach pracy zdecydowałam się na PIERWSZE Szkolenie. Było to doszkolenie techniczne z Moniką Kaczmarek. Podczas zaledwie 5h szkolenia zdobyłam nie tylko ogrom wiedzy i umiejętności, ale też motywację do pracy. Monika jest pozytywną i otwartą osobą, jest perfekcyjna w tym, co robi, a sposób, w jaki przekazuje wiedzę jest przyjemny i zrozumiały. To był duży błąd nie chodzić na szkolenia. Gdybym pomyślała o nich wcześniej, byłabym już dużo dalej.
  Pazurart
 • Najlepsze szkolenia w SN Studio. Jak to mówią, sztos!
  Monika W.